atelier

img-1468.jpg

Založen 2010 jako autorský atelier Ing. Jitkou Trevisan po dvacetiletém profesním působení v Čechách a zahraničí jak na poli projekčním tak pedagogickém a výzkumném.

Atelier působí v oblasti projektování většího i menšího rozsahu. Zabývá se komplexní projekční a konzultační činností v oboru zahradní a krajinářské tvorby v rozsahu od konceptu, přes všechny stupně projektové dokumentace, včetně výkonu autorského dozoru.

Hlavními oblastmi zájmu atelieru jsou zahrada, krajina, veřejná prostranství, architektura a design s důrazem na kontext daného místa, zachování jedinečnosti lokality, výběr rostlin, potřeby klienta, osobní přístup a udržitelnost projektu z pohledu péče.

Rovněž zpracovává grantové žádosti, organizuje odborné zahraniční i tuzemské exkurze, přispívá k rozvoji a popularizaci oboru četnými publikacemi a přednáškami pro odbornou i laickou veřejnost, působí na akademické půdě vedením a oponenturou závěrečných studentských prací. K aktivitám atelieru patří snaha o záchranu starých a osvědčených ovocných odrůd Kokořínska, záchrana starých věcí a nalézání nových domovů, množení vybraných rostlin a experimenty s netradičním použitím rostlin pro kulinářské umění.

Jádro atelieru je doplněno okruhem spolupracovníků a profesních specialistů (stavebních i uměleckých profesí).


profil

profil-cloud-update-orez-kt190604.jpg

filozofiefilosofie-cloud-oriznuty-kt190531.jpg

Tým

Ing. Jitka Trevisan

krajinářská architektka, vedoucí ateliéru

CV bibliografie vizitka

Ing. arch. Klára Concepcion, DiS.

architektka, zástupkyně vedoucí ateliéru

CV vizitka

Fido

ateliérový maskot

CV