atelier

img-1468.jpg

Založen 2010 jako autorský atelier Ing. Jitkou Trevisan po dvacetiletém profesním působení v Čechách a zahraničí jak na poli projekčním tak pedagogickém a výzkumném.

Atelier působí v oblasti projektování většího i menšího rozsahu. Zabývá se komplexní projekční a konzultační činností v oboru zahradní a krajinářské tvorby v rozsahu od konceptu, přes všechny stupně projektové dokumentace, včetně výkonu autorského dozoru.

Hlavními oblastmi zájmu atelieru jsou zahrada, krajina, veřejná prostranství, architektura a design s důrazem na kontext daného místa, zachování jedinečnosti lokality, výběr rostlin, potřeby klienta, osobní přístup a udržitelnost projektu z pohledu péče.

Rovněž zpracovává grantové žádosti, organizuje odborné zahraniční i tuzemské exkurze, přispívá k rozvoji a popularizaci oboru četnými publikacemi a přednáškami pro odbornou i laickou veřejnost, působí na akademické půdě vedením a oponenturou závěrečných studentských prací. K aktivitám atelieru patří snaha o záchranu starých a osvědčených ovocných odrůd Kokořínska, záchrana starých věcí a nalézání nových domovů, množení vybraných rostlin a experimenty s netradičním použitím rostlin pro kulinářské umění.

Jádro atelieru je doplněno okruhem spolupracovníků a profesních specialistů (stavebních i uměleckých profesí).


profil

profil-cloud-update-orez-kt190604.jpg

filozofiefilosofie-cloud-oriznuty-kt190531.jpg

Tým

Ing. Jitka Trevisan

krajinářská architektka, vedoucí ateliéru

CV bibliografie vizitka

Ing. arch. Klára Concepcion, DiS.

architektka, zástupkyně vedoucí ateliéru

CV vizitka

Ing. Zuzana Grečnárová

krajinářská architektka

CV vizitka

Fido

ateliérový maskot

CV